Hediye Kartı

Baby Shower Partileri ve Özel Günler için sevdiklerinize uyku hediye etmeyi hiç düşündünüz mü?

Kesintisiz uyku belki size çok sıradan bir şey gibi gelebilir ama değerini aylardır uykusuzluk çeken annelerden daha iyi kimse anlayamaz. Çünkü uykunun alternatifi olmadığını en iyi onlar bilir. Gelin siz de uyku paketlerimizden birini seçerek hayatları boyunca hiç unutamayacakları bir hediye verin onlara!

BABY SHOWER HEDİYESİ

İlk aylarda uykuları düzene girmiş bebeklerin sonraki aylarda herhangi bir eğitime ihtiyaç duymadan kendi kendilerine uyuyabildiklerini biliyor muydunuz?

Siz de bebeğinin gelişini heyecanla bekleyen annelere uyku hediye edebilirsiniz.

Bebeğinin dünyaya gelişinden sonra ilk zamanlar uyku ile ilgili ne yapacağını bilemeyen annelere en güzel hediye bu konuda uzman birinden destek almak olurdu herhalde. Uyku konusunda kafasına takılanları sorabileceği, bebeğinin uykularını düzenlemede yardım alabileceği ve ilerleyen aylarda uyku konusunda onu nelerin beklediğini öğrenebileceği bir uzmanla görüşmesi onu çok rahatlatırdı.

1’er saatten oluşan 2 görüşmeyi içeren Hediye Kartı ile yeni annelerin uyku konusundaki sıkıntılarını çözmelerine yardım edebilirsiniz.

ÖZEL GÜN HEDİYESİ

Aylardır uykusuzluk çeken bir anneye en çok neye ihtiyacı olduğunu sorsanız eminim kesintisiz uykularına tekrar kavuşmak olduğunu söyler. Siz de doğum, doğum günü, yılbaşı gibi özel günlerde sevdiklerinize uyku paketlerimizden birini seçerek sürpriz yapabilirsiniz. Böylece en çok ihtiyaç duydukları kesintisiz uykularına kavuşmalarını sağlayarak onlara unutulmaz bir hediye vermiş olursunuz.

Onlar için en uygun paketin hangisi olduğuna buradan bakabilirsiniz.

Hediye Kartı için nasıl ilerliyoruz?

  • Hangi paketi alacağınıza karar verip bize bildiriyorsunuz.
  • Ödemeyi yaptıktan sonra bize arkadaşınızın iletişim bilgilerini gönderiyorsunuz.
  • Biz Hediye Kartı‘nı doldurup size ve arkadaşınıza mail atıyoruz.
  • Dilerseniz partide yanınızda götürmek için basılı halini özel zarfında adresinize gönderiyoruz.