Eğitim Paketleri

Bebeğinizin yaşına uygun eğitim paketini seçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bebek Panda (0-4 ay): 0-4 ay arasındaki bebeklerine ilk günden itibaren doğru uyku alışkanlıkları edindirmek isteyen aileler için hazırladığımız pakettir.

Nasıl ilerliyoruz? Devamı…

Uykucu Panda (4 ay-2,5 yaş): Bebekleri 4 ay-2,5 yaş aralığında olan, kendi kendine uyumayı bilmeyen, sık uyanan ve tekrar uykuya dönmek için desteğe (emzirilme, sallanma, pışpışlanma, kucakta gezdirilme vb.) ihtiyaç duyan aileler için hazırladığımız ve bebeklerine gece ve gündüz uykularında, düzenli, sağlıklı, desteksiz ve kesintisiz uyuma alışkanlığı kazandırmayı amaçlayan pakettir.

Nasıl ilerliyoruz? Devamı…

Çocuk Panda (2,5-4 yaş): 2,5-4 yaş aralığında ve uyku sorunları olan çocuklarına, sağlıklı ve kesintisiz uyuma alışkanlığı kazandırmak isteyen aileler için hazırladığımız pakettir.

Nasıl ilerliyoruz? Devamı…

Mini Panda 1 (1 Saatlik Eğitim): Bebekleri uyku sıkıntısı çeken aileler için hazırladığımız 1 saatlik eğitim programıdır. Program sayesinde aileler bebeklerine gece ve gündüz uykularında, düzenli, sağlıklı, desteksiz ve kesintisiz uyuma alışkanlığı kazandırma yolunda ihtiyaç duydukları tüm bilgilere ulaşmış olurlar ve eğitimi rahatlıkla kendileri uygulayabilirler.

Nasıl ilerliyoruz? Devamı…

Mini Panda 2 (2 Saatlik Eğitim + Kişiye Özel Program): Bebekleri uyku sıkıntısı çeken aileler için hazırladığımız 2 saatlik eğitim programıdır. Program sayesinde aileler bebeklerine gece ve gündüz uykularında, düzenli, sağlıklı, desteksiz ve kesintisiz uyuma alışkanlığı kazandırma yolunda ihtiyaç duydukları tüm bilgilere ulaşmış olurlar ve eğitimi kendileri uygulayabilirler.

Nasıl ilerliyoruz? Devamı…

Yine Yeniden: Daha önce bizden danışmanlık almış olan, çocuğu hala kendi kendine uyumayı başarabilen ancak uyku düzeninde ufak tefek sıkıntılar yaşayan ve bu sıkıntıları çözebilmek için desteğe ihtiyaç duyan aileler için hazırladığımız pakettir.

Nasıl ilerliyoruz? Devamı…

Evde Eğitim: 0-2,5 yaş aralığındaki bebeklerinin uyku sorunlarını, yüz yüze görüşerek çözmek isteyen, uyku eğitimi süresince birebir desteğe ihtiyaç duyan ve İstanbul’da yaşayan aileler için hazırladığımız ev ziyareti içeren pakettir.

Nasıl ilerliyoruz? Devamı…

Hediye Kartı: Baby Shower Partileri ve Özel Günler için sevdiklerinize uyku hediye etmeyi hiç düşündünüz mü? Devamı…