Evde Eğitim

0-2,5 yaş aralığındaki bebeklerinin uyku sorunlarını, yüz yüze görüşerek çözmek isteyen, uyku eğitimi süresince birebir desteğe ihtiyaç duyan ve İstanbul’da yaşayan aileler için hazırladığımız ev ziyareti içeren pakettir.

Nasıl ilerliyoruz?

  • Öncelikle sizi tanımak ve sorununuzu anlamak adına 15 dk’lık bir telefon görüşmesi yapıyoruz.
  • Sonrasında bebeğiniz ve aileniz hakkında detaylı sorular içeren aile tanıma formunu gönderiyor ve bu formu doldurarak bebeğinizin uyku ortamına ait fotoğraflarla birlikte bize iletmenizi istiyoruz.
  • Birlikte kararlaştırdığımız bir gün evinize gelerek hazırlamış olduğumuz detaylı uyku planının üzerinden geçiyoruz ve planı nasıl uygulamanız gerektiğini bizzat göstererek birlikte uygulamalar yapıyoruz. Bu plan bebeğinize nasıl sağlıklı ve kaliteli bir uyku ortamı oluşturabileceğinize, bebeğinizin yaşına uygun uyku düzeninin nasıl olması gerektiğine, rahatlamasını sağlayacak yöntemlere ve bebeğinizi nasıl uyutmanız gerektiğine dair detaylı bilgiler içeriyor olacak.
  • Gündüz uykularında sadece sizi gözlemleyerek mevcut uyutma şeklinizi analiz ediyoruz. Akşam uykusunda ise bebeğinizi uyutma sürecinize sizin için hazırladığımız programımızla dahil olarak eğitimimizi başlatıyoruz.
  • O günü sizinle birlikte geçirip en son bebeğinizi akşam uykusuna yatırdıktan sonra da evinizden ayrılıyoruz. İlerleyen günlerde süreci telefon ve mail üzerinden online olarak devam ettiriyoruz.
  • Ardından bebeğinizin yaşına uygun paketlerde belirtmiş olduğumuz süre için uygulama başlıyor ve her gün sizden gelen uyku günlüklerini inceleyerek size yorumlarımızı iletiyoruz. Aynı zamanda her gün yapacağımız telefon görüşmesiyle planın nasıl işlediği konusunu beraber değerlendiriyoruz.
  • Eğitim süresince gün içinde ne zaman ihtiyaç duyarsanız bize ulaşıp bilgi ve destek alabiliyorsunuz.