Ücret İade Politikası ve Yasal Uyarı

YASAL UYARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI

 • Bu web sitesi, bebeklerin daha rahat ve huzurlu uyku uyuyabilmesine yönelik olarak, danışmanların deneyimlerini paylaşması, uyku düzeni ve uyku eğitimi konusunda ailelerin bilgilendirilmesi ve ücretli olarak bebeklere özgü “Uyku Eğitim Planı” oluşturulması ve takibi amacıyla kurulmuştur.
 • İş bu web sitesinin içeriği Uyku Danışmanları tarafından oluşturulmuş olup, site içeriği ile bebeklerin uyku düzeni konusunda ailelerin ücretsiz olarak genel nitelikte bilgilendirilmesinin, eğitim bilgileri ve deneyimlerin paylaşılmasının yanı sıra, danışmanlarımızla iletişime geçilerek ücretli olarak bebeğe özgü “Uyku Eğitim Planı” oluşturulması ve takibi hedeflenmektedir.
 • İş bu web sitesi içeriği ile bebeklerin ve dolayısıyla ailelerin, kesintisiz, daha rahat ve huzurlu bir uyku uyuyabilmeleri amaçlanmıştır. Ancak paylaşılan bilgiler genel ve tavsiye niteliğinde olup, her bebek kendine özel olduğundan mutlak surette sonuç taahhüdünde bulunulmamaktadır.
 • Yine bu web sitesinde yer alan içerikler, doktorlar tarafından oluşturulmadığından tıbbi nitelikte değildir. Dolayısıyla bebeklerde hastalık teşhisi, tanı konulması ve tedavi edilmesi gibi uygulamalar kesinlikle bulunmamaktadır.
 • Bu web sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, soru, cevap, doküman, fotoğraf, ses, video, görsel ve etkinlik takvimleri dahil olmak üzere her türlü içeriğin önceden yazılı izin alınmaksızın herhangi bir ortamda basılması, yayımlanması, basılmak ya da yayımlanmak üzere yeniden yazılması, herhangi bir şekilde çoğaltılması, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılması kesinlikle yasak olup, işbu web sitesi sahibinin bu konuda her türlü yasal hakları saklıdır.
 • Danışanlarımızla daha rahat iletişim kurabilmek amacıyla istenilen bilgiler üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.
 • Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen açıklamaları ve bu açıklamalara aykırı davranışlarla oluşabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler.

İADE, ERTELEME VE İPTAL POLİTİKASI

 • Ailelerin danışmanlık programına karar vermesi durumunda, danışmanlarımızla iletişime geçerek belirtilen banka hesabına ödeme yapmaları gerekmektedir. Ödemenin yapılmasıyla birlikte danışmanlık hizmeti başlamış sayılmaktadır.
 • Bebeğe özgü “Uyku Eğitim Planı”nın danışanlara gönderilmesinden önce, danışanların her zaman danışmanlık hizmetinden vazgeçme ve ödemiş oldukları ücretin iadesini isteme hakları saklıdır.
 • Danışmanlarımız tarafından hazırlanan “Uyku Eğitim Planı” ailelerin eline ulaştıktan sonra, herhangi bir sebeple danışmanlık hizmetinden vazgeçildiği belirtilerek ücret iadesinin istenmesi mümkün değildir.
 • Eğitime başlar başlamaz veya eğitim esnasında, eğitim verilen bebeğin/çocuğun hastalanması durumunda, eğitime sağlık problemi ortadan kalkana kadar ara verilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz. Danışanların, ara verilen eğitime devam etme hakları saklı tutulur.
 • Danışman sunmuş olduğu hizmetin faydasız olduğunu düşündüğü takdirde kendi iradesiyle eğitim planını değiştirebilir veya tek taraflı iradeyle danışmanlık programını sonlandırabilir.
 • Danışman tarafından programın süresinden önce sonlandırılması durumunda, danışmanlık hizmeti için verilen süre dikkate alınarak danışana bakiye ücret iadesi yapılır.