Çağrı bey-Kübra hanım ve kızları Nisa (Tokat) 10 aylık

Kızımız 9 aylık olmuştu. Uykusu bugün düzene girer yakında düzelir derken günler aylar geçti. Gece uykusuzluk gündüz uykusuzluk artık tüm enerjimizi kızımızı uyutmak için harcamaya başlamıştık. Sallamalar kucakta hoplatmalar… En son uyuduğunda biz de çok yorgun oluyorduk ve onca uğraşa rağmen uyku süreleri de çok kısa oluyordu. Daha öncesinde kendi çabamız ile uyku eğitimi vermeyi denemiştik ama başarılı olamadık.

İnternetten araştırmalarımız sonucunda Cansu hanım ile karşılaştık. Zor olacak, nasıl olacak, acaba çok mu ağlar diye çok endişelerimiz vardı. Telefon görüşmemizde konuşmaları ile bizi rahatlattı Cansu hanım. Başarılı olabileceğimiz konusunda bizi cesaretlendirdi. Böylece uyku eğitimine başlama kararı verdik. Aşama aşama yol aldık.

Şükürler olsun bugün yatağına bırakıp odadan çıktığımızda kendi başına uyumayı başaran bir bebeğimiz var. Gündüz uykuları düzene girdi. Gece uykusu düzeldi. Kızımızın  düzenli uyumaya başlaması ile biz de rahatladık. Bebeğimiz verimli uyuyup uykusunu aldığı için, o uyurken bizim de dinlenmek için fırsatımız oluyor ve uyanık olduğu saatlerde daha verimli vakit geçirebiliyoruz.

Kısacası bu süreç hem bebeğimize hem bize çok iyi geldi. Her şey için teşekkür ederiz Cansu hanım!