Dilan hanım ve kızı Ada (İstanbul) 3,5 aylık

Sevgili Cansu😊 kızım 2.5 aylık olunca gündüz uykularında sorun oluşmaya başlamıştı. Böylece uyku eğitimi için araştırmalara başlamıştım. Her sayfayı inceliyordum bakıyordum. Karşıma senin sayfan çıktı ilk yazdığım günü hatırlıyorum ve aldığım yaklaşımı da. Kızımın atak haftasına kadar konuşmuştuk.

Zorlu süreçti bazen inişli bazen çıkışlı bazen stresli ama gündüzleri kızımın uyuduğunu görmek ve onun huzursuz ağlamayan güleç tavırlarıyla karşılaşmak beni çok mutlu etti. Kaç defa bırakacağım dememe rağmen, kaç defa ağlayarak aramama rağmen o kadar çok ikna ettin ki beni!

Her şeyi akışına bıraktık ve şu an da kızım uyuyabiliyor. Acıkmadan gece kalktığında nasıl uykuya dönmesi gerektiğini biliyorum, gündüz nefes alabiliyorum, sıcak bir çay içebiliyorum, kızım için faydalı kitapları alıp okuyabiliyorum ve Ada büyüdükçe onun gelişimine en büyük katkısı olan şeyi, uykuyu ona verdirebiliyorum.

Teşekkür ederim sana, sabrına gerçekten bıkmadan her sorumu saat geç bile olsa yanıtladığın için anneliğime bilgiler kattığın için 🙏🏻