Ebru Burçin hanım ve oğlu Berke Tuna (Ankara) 10 aylık

Bir anne ve bebeğine verilebilecek en güzel hediye diyebilirim uyku eğitimi. Bir de Cansu Hanım’ın içten sesi ve yaklaşımı ile zorlu sanılan bu süreç gerçekten kolay geçiyor :). Benim de uykusuz gece ve gündüzlerim bebeğimin gazının başlamasıyla birlikte başladı. Ayakta sallanarak uyumaya başlayan bebeğim büyüdükçe, gündüzleri artık neredeyse hiç uyumuyor, gece saat başı emmek için uyanıyordu. Ek gıdaya başlamamızla da birlikte uykusuzluk yüzünden artan bir iştahsızlığı başlamıştı. Süreç beni ve Berke’yi artık çok yormuştu.

Arkadaşımın tavsiyesi ile Cansu Hanım’a ulaşıp uyku eğitimi almaya karar verdim. Endişelerim ve bir çok sorum vardı. Cansu Hanım hepsine sıcak yaklaşımı ile ayrıntılı cevaplar vererek hem benim hem de bebeğimin sürece uyumunu o kadar kolaylaştırdı ki ne kadar teşekkür etsem az.

Şuan uyku saatleri olan ve bu saatlerde kendi yatağında kendi kendine uyuyan, öğünlerini çok güzel yiyen ve dolayısıyla sağlıklı bir büyüme gelişme gösteren bir bebeğim var. En önemlisi uyanık kaldığı sürelerde onunla birlikte çok güzel ve kaliteli zaman geçirebiliyoruz. Uyku, gerçekten sihirli bir değnek gibi bebeğimle ilgili yaşadığım tüm problemlerimizin çözülmesini ve bir düzene kavuşmamızı sağladı. Bunu başarmamızdaki en büyük destekçimiz Cansu Hanım size tekrar çok çok teşekkürler!