Gonca hanım ve kızı Ada (İstanbul) 5,5 aylık

Kızımın 2 aylık iken gaz sancıları başladığında onu sakinleştirebilmek için ayakta sallamaya başlamıştık. Başlarda uyusun yeter ki nasıl olursa olsun diyordum ancak zamanla sallasak bile sık sık uyandığını ve daha da çok sallamaya devam ettiğimi fark ettim. En son 5. Ay doktor kontrolü dönüşünde arabada çığlık çığlığa ve dizimde sallarken bulmuştum kendimi ve o günden sonra uyku eğitimi almaya karar vermiştim.

O esnada Cansu hanımla tanışmıştım. Hem güvenmiş hem de çok heyecanlanmış, kısa sürede nasıl çözümleyeceğimizi merak etmiştim. İlk günden itibaren Cansu hanımın her söylediğini kararlı ve sabırlı bir şekilde uygulayarak aslında ne kadar kısa sürede kızımın kendi kendine uyuyabildiğini görmüş ve daha da motive olmuştum.

Kızım sadece kendi kendine uyumayı değil, aynı zamanda kesintisiz ve daha uzun uyumayı, uyandığında tekrar uykuya geri dönebilmeyi ve kendini sakinleştirmeyi öğrenmişti. Böylelikle hem biz hem de kızımız düzene girmiş, ne zaman uyuması ve ne zaman beslenmesi gerektiğini hep birlikte öğrenmiş olduk.

Bunun için Cansu Hanıma ne kadar teşekkür etsem az. Saat kaç olursa olsun beni sabırla dinledi ve destek oldu. Tekrardan iyi ki tanımışım sizi 🤗🙏🏼