Şuheda hanım ve kızı İdil (Yozgat) 4 aylık

En heyecanlı, en çok hayalini kurduğum acaba bir gün ben de bu yazıyı yazar mıyım diye düşündüğüm anın içindeyim şu anda. Tabi ki Cansu hanım’dan ayrılmanın da burukluğu var içimde. Çok alışmıştım kendisine, çok sevdim. Gelelim hikayemize benim kızım idil doğduğu günden beri hep kucakta ve emerek uyuyan bir bebekti. Çoğu zaman 3-4 saat kucakta emzik ile tuttuğum zamanları bilirim yeter ki uyusun diye. Yanlış olduğunun farkındaydım ama uyuması için her yolu denedim her anne gibi. Ta ki Cansu hanım ile tanışıp iletişime geçene kadar.

Daha önce Cansu hanım’dan danışmanlık alan Özlem hanım (@ozlemmden)  ile konuşma sonrası ben kesin karar verdim eğitimi almaya. Cansu hanım ile başladık ve gerçekten o kadar harika ve güzel bir insan ki konuşması bile insanı motive ve mutlu ediyor. Sanki yıllardır tanıyormuşum gibi çok samimiydi. Bizim eğitim sürecimiz 1 aya yakın sürdü çünkü araya 4.ay atağı girdi vs derken baya uzadı.

Artık kızım kendisi uyumayı öğrendi Cansu hanım sayesinde. Gündüz 1 saat bile uyuyamayan kızım şimdi gündüzleri 4 saate yakın uyuyor. Gece de en fazla 2 kez sadece emmek için uyanıyor. Kızımın uykusu ile benim hayatım da düzene girdi. Önceleri bir akşam eşimle oturup TV çay keyfi yapmak hayal gibiydi benim için ama şimdi gerçek oldu. Artık her şeyimiz saatli düzenli; beslenmemiz, aktivitemiz, uykumuz hepsinin bir saati var.

Cansu hanım’a nasıl teşekkür etsem az! Maddi manevi her şekilde yardımcı oldu gerçekten. Keşke daha önce başlasaymışım da hiç sinir stres yapmadan eğitim alsaymışım. Ama olsun sonuçta harika oldu. Uykuya kavuşanlar arasına biz de girdik şükürler olsun. Cansu hanım’dan da Allah razı olsun, Rabbim her dileğini kabul etsin inşallah, ailesi ile mutluluğu daim olsun.

Sizi çok seviyorum Cansu hanım, hiç ayrılmak istemiyorum ama sağlıkla kalın sevgiler. Özlem hanım (@ozlemmden) size de çok teşekkür ediyorum önerilerinizden dolayı çok sağolun.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s